English: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pondělí, 3.6.2024
Svátek slaví Tamara, zítra Dalibor.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pondělí, 3.6.2024
Svátek slaví Tamara, zítra Dalibor.
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Čínská/zvířecí čtvrť

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Čínská/zvířecí čtvrť

Viktorie
18.07.17
13:59
Nereg.

IP: 185.155.32.*
Tak jsem měla sen, kde jsme zakončovali školní akci někde na úřadě. Měli jsme rozchod a tak jsem spolu se dvěma spolužačkami a jednou holkou z jiné školy šla courat po městě.
Vzali mě však do čtvrti, o které jsem nevěděla. Všechno bylo v čínském stylu ale mě bylo řečeno, že to není čínská, nýbrž zvířecí čtvrť. Moc se mi tam líbilo a obdivovala jsem každičkou budovu. Navštívili jsme nějaký menší domeček, kde se lidé bavili, popíjeli čaj a okolo běhala dvě malá domácí prasátka. na zdech visely pozlacené plakáty s tygrem a potom jsem si uvědomila, že tato dvě zvířata jsou právě na čínském horoskopu.

Tak jsem si jen tak ze zvědavosti teď šla vyhledat, jaké znamení připadá mě a vyšel mi had.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...
Lunární den
Připravte se na svůj osud díky energii lunárního dne.
více...

Tarot reading and fortune telling in English:
Tarot Yes or No

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)