English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pondělí, 20.5.2024
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pondělí, 20.5.2024
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

co se psem? prosim o radu. prosim prosim

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

co se psem? prosim o radu. prosim prosim

Kalabon
03.03.20
15:15
Reg.1.4.18

Dobry den,v cervnu 2019 jsem koupila fenku australskeho ovcaka za ucelem projektu therapeutickych psu k handikapovanym detem. Ale muj "manzel" uz nemuze nebot pracuje doma a pes ho znacne obtezuje svym stekanim. Sousedi si rovnez porad stezuji na hluk. Nevim co delat. Na jednu stranu jsem na ni zvykla a mam ji rada, na druhou stranu vidim, ze nemam dostatek casu abych ji dala vsechen pohyb a pozornost kterou potrebuje nebot stale jeste pracuji. Co delat? Mam dat psa pryc, nebo se prestehovat a rozejit se s "manzelem" se kterym to stejne uz dlouhodobe neklape nebo tomu vsemu dat cas a ono se ukaze? Dekuji za pomoc.
Ja -- Katerina 26/3/1979
Manzel -- Michaël 21/2/1972
Pes -- Penny 8/4/2019

Dekuji moc.
 
Noop
04.03.20
13:29
Nereg.

IP: 194.228.20.*
Rozumím tomu, že jste doma s chlapem, kterýho nemáte ráda? a stačí "ťuk" a dokážete se odstěhovat? Nezávisle na psovi, proč to proboha neuděláte? :D Běžte, dokud máte ještě relativně život před sebou ;)
 
El
05.03.20
08:36
Nereg.

IP: 78.102.233.*
Nenapsala jste, jestli pes s těmi dětmi pracuje, nebo jste se k tomu nedostala. V případě, že se odstěhujete se psem, problémy s ním budou i v jiném bydlišti. Oddělte problémy se psem od problémů s manželem a řešte je každého odděleně. Co se týká psa, můžete zkusit hledat radu u Rudy Desenského, nebo najít osobu, se kterou by jste se o psa podělila a která Vám pomůže se o psa postarat v době Vaší zaneprázdněnosti. S manželem by bylo dobré promluvit si a ujasnit si, kam bude směřovat váš společný život, nebo jestli oba chcete jít svou cestou.
 
Kalabon
10.03.20
12:48
Reg.1.4.18

Muze mam rada, ale opravdu nam to neklape. Laska, nelaska, jsme spolu skoro 20 let, 3 deti, ale neco uvnitr me stale od nej hnalo pryc, ikdyz "hlava" chce zustat. Co se tyce psu, minuly rok jsem citila, ze pracovat s handikepovanymi detmi je moje cesta a chtela jsem se vylozene orientovat k chovatelstvi psu urcenych detem autistum, zmenit zivot, odstehovat se na venkov, pryc z dediny. Ted mam psi a najednou jakobych citila, ze to neni moje cesta. Jakoby neco uvnitr blokovalo… strach? Opustit soucasnou praci? Stehovat se? Ja vim, ze to je hrozne, ale jsem zase uplne blokovana a nevim proc. Najednou, z niceho nic… Dekuji za pochopeni.
 
Havlíček
10.04.23
21:35
Nereg.

IP: 90.180.146.*
Se psem na cvičák a bude po problému. Neustále štěkající pes není normální a je to chyba výchovy. Proč je tenhle dotaz v nějaké věštírně? :D
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Polibky podle znamení
Jakou vášnivou povahu skrývají rty znamení zvěrokruhu?
více...
Hodiny smrti
Zajímá vás, jaký čas vám byl na tomto světě vyměřen? Zjistěte si svůj předpovězený čas.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)