English: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je neděle, 2.6.2024
Svátek slaví Jarmil, zítra Tamara.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je neděle, 2.6.2024
Svátek slaví Jarmil, zítra Tamara.
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Každý můžeme jít vlastní cestou. Naslouchejme svému srdci.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Lidé v tomto domě budou šťastní. ”


Myšlenky moudrých

Rochefoucauld

Proč máme takovou paměť, že si pamatujeme nejmenší podrobnosti toho, co se nám přihodilo, ale ne takovou, abychom si zapamatovali, kolikrát jsme to řekli téže osobě?
Další myšlenky

Tarot reading and fortune telling in English:
Tarot Yes or No



zpět

Moc prosím Bílou Vránu, předem velmi děkuji

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Moc prosím Bílou Vránu, předem velmi děkuji

Tesinka
17.02.24
06:53
Reg.29.3.22

Dobrý den, mohla byste se prosím podívat na karty a poradit mi ohledně zaměstnání, kdy by se mi mohlo podařit najít si práci, abych byla relativně spokojená. Jsem bohužel dlouho bez zaměstnání, jelikož jsem se dva roky léčila z nemoci a nyní jsem relativně připravená do pracovního procesu. Zkoušela jsem hledat práci přes inzerát, ale jaksi bez úspěchu, přestala jsem s tím a snažila změnit trochu myšlení na pozitivní. Nemám bohužel známé, co by mi pomohli práci dohodit. Moc děkuji a budu ráda za jakékoliv další informace, které by byly pro mne přínosné a které při výkladu uvidíte. Mějte se hezky a přeji klidný den. Zdraví Vás Tereza, 16/6/1993
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Čtyřlístek štěstí
Věříte na štastné čtyřlístky ?...
Novinka!
více...

Tarot reading and fortune telling in English:
Tarot Yes or No

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)