English: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je neděle, 8.9.2024
Svátek slaví Mariana, zítra Daniela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je neděle, 8.9.2024
Svátek slaví Mariana, zítra Daniela.
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Válka05.09.24 / Adam v Sny
Stále se opakující sen05.09.24 / JolanKo v Sny
magický rituál27.08.24 / Akbar v Kouzla a magie
tento rok som bola u vestici a..14.08.24 / anna263@live.co.uk v Praktické věštění



Važ si lidí, kteří si na tebe najdou čas ve svém nabitém programu. A miluj lidi, kteří se nikdy nepodívají do diáře, když je potřebuješ.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Můj partner bude brát náš vztah více svědomitěji. ”


Myšlenky moudrých

Diane

Půvab je užitečný ve všech věcech a je příjemný každému.
Další myšlenky

Yes or No Tarot Free Reading:
Yes or No Tarot

MeineMagie.de auf Deutsch:
MeineMagie.de



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Pronásleduje mě staré známé číslo 23.. ".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Pronásleduje mě staré známé číslo 23..

The Fallen angel
24.09.20
17:58
Reg.24.9.20

Dobrej den rád vás poznávám všeci, jsem tu nový..
A rád bych se vás poptal co to znamená když mě pronásleduje číslo 23 ?
Tohle číslo zbožnuji, přijde mi strašně sympatické a vidím ho snad všude..
mám ho dokonce i v datumu narození :D , mrknu na čas a tam 23 kouknu na SPZtku auta a tam 23 nebo někdo v mé blízkosti ať už je to student nebo učitel se baví o příkladu které zahrnuje číslo 23 nebo když máme matematiku tak vychází dost často 123 nebo 23 či 32 a tak
vím že moje osudové číslo je 3 a taky jsem zjistil že číslo 23 je dost tajemné samo o sobě a to se nebavíme o kultu který byl posedlý tímto číslem..
tak ptám se po vaši pomoci nejsem si jist co mi to číslo říká najde se tedy někdo kdo by mi mohl pomoci ?
Děkuji předem za pozornost a případnou odezvu přeji hezký den :D
 
Justi.n.a
30.09.20
00:12
Nereg.

IP: 109.81.211.*
VÍTEJ V MÉM SVĚTĚ. Je to krásné číslo, mě docela uklidňuje.. vždycky si říkám, že je vše v pořádku a jak má být. :)) film jsem teda neviděla a ani se dívat neplanuju, mohla bych přijít o své krásné iluze a fantazii :) uzivejme si to cislo dal, hezky den:-)
 
magdalena
07.10.20
22:04
Reg. před 2016

č.23 v datu narození, v kartách štastná hvězda, lví síla, vyladuje průšvihy ... ...
 
The Fallen angel
09.10.20
07:17
Reg.24.9.20

Děkuji Dajdo..
koukl jsem se na ten film a zde jsem opravdu dosáhnul některých mých odpovědí a ještě více otázek ohledně toho čísla nebylo zcela objasněno.

Just.n.a jsem rád že to konečně vidí někdo stejně když to číslo je v mé blízkosti tak mi to připomene že je tu vedle mě někdo kdo nade mnou drží ochranou ruku
cítím se více v bezpečí a jakoby šlo vše podle plánu zcela souhlasím.


Magdaleno i tobě děkuji tohle jsem třeba ani nevěděl nevíte kde bych se o tom čísle mohl dozvědět více ?

Přeji všem krásný den.
 
Dracizena
10.10.20
20:17
Nereg.

IP: 178.255.168.*
ZDRAVÍM FALLEN... dej si otázku, kdo v hlavě Tě vede, aby se oči uměli zaměřit vždy na stejná čísla... je to druh energie, která pramení v obrovské hloubce buněk v hlavě a tudy vede Cesta do hvězdných dimenzí... Ale, tam ještě nevidíš, ale všímat si stejných čísel je první duchovní schůdek, na který si Tě Tvá Duše postavila... 2+3= 5 a kolik máme smyslů? PĚT a sem si Tě Tvůj Anděl hvězdný vede, aby ses naučil čistit své smysly a tím si vyjasníš vnímání, až do jasnozřivosti... Pokud chceš vědět více, napiš mi na meil... okopíruju Ti to důležité... jméno znáš a seznam.cz
 
The Fallen angel
16.10.20
12:52
Reg.24.9.20

Děkuji moc Dračí ženo
rád se dozvím něco více
e-mail jsem ti tedy už poslal.
 



Yes or No Tarot Free Reading:
Yes or No Tarot

MeineMagie.de auf Deutsch:
MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)