English: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 18.10.2024
Svátek slaví Lukáš, zítra Michaela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 18.10.2024
Svátek slaví Lukáš, zítra Michaela.
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



kreta
04.06.24
10:13
Reg. před 2016

Chtěla bych se Vás zeptat a navazuji na Váš výklad... chtěla bych se zeptat, abych lépe pochopila co vidíte, protože já mám stále pocit, že u mě je to stále sešup dolů, ta postavení hvězd a planet je pouze nějaká "pravděpodobnost", že situace, která mě potká dopadne s nějakým výsledkem?
Chápu, že měsíc je krátká doba, od Vaší předpovědi, ale já začínám propadat panice a beznaději, věci se nemají ke zlepšení a pasivní nejsem... .
 
Konik7811
06.06.24
10:27
Reg.11.4.24

Dobrý den,přesné výsledky vám neřekne nikdo,to by byl každý minimálné milionář,a není to jen pouze,už ta pravděpodobnost je sílná schopnost pojmout situace nějakým způsobem,jde o práce s energiemi,a možnými situacemi,které energie přináší,Aspekty které máte nejsou snadné ,ale dají se řešit,vaši situaci nijak nezlehčuji,naopak vám chci pomoct .Napište mi klidně na email jjáse na to ještě podívám.Jankonik7811@gmail.com
 



Yes or No Tarot Free Reading:
Yes or No Tarot

MeineMagie.de auf Deutsch:
Tarot und Horoskope

W języku polskim na:
Mojeczary.pl
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)