English: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pondělí, 16.9.2024
Svátek slaví Ludmila, zítra Naděžda.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pondělí, 16.9.2024
Svátek slaví Ludmila, zítra Naděžda.
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
rozloučení12.09.24 / hari v Kouzla a magie
magický rituál11.09.24 / Cecek2 v Kouzla a magie
Válka05.09.24 / Adam v Sny
Stále se opakující sen05.09.24 / JolanKo v Sny



Dřív jsem přemýšlela, co si o mě myslí druzí. Dnes už mě to moc nezajímá. Zjistila jsem, že moje štěstí nezávísí na nich, ale na mně.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Mí blízcí budou v pořádku. ”


Myšlenky moudrých

Masaryk T. G.

Než lidé nedovedou milovat sebe. Chytráctví a vypočítavost není ještě sebeláskou. Miluj sebe a starej se o sebe. Nechtěj stále oblažovat, jen dělej svou povinnost.
Další myšlenky

Yes or No Tarot Free Reading:
Yes or No Tarot

MeineMagie.de auf Deutsch:
MeineMagie.de



Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



JAjka
21.06.24
11:39
Reg.4.8.21

Dobrý den, moc prosím o odpověď.
Mám takové ne moc dobré podezření. Můj manžel si nějak moc začal rozumět s kolegyní v práci. Naše manželství trvá již 34let a prožili jsme dobré i zlé časy, ale tohle mě zaskočilo jako blesk z čistého nebe, nevím jak se k tomu postavit jestli mu můžu naprosto důvěřovat, že s ní nic nemá ani nechce mít
Moc děkuji za odpověď
Já 7.7.67, on 23.7.67
Jajka
 
JAjka
02.07.24
23:02
Reg.4.8.21

To mě mrzí, že už tu nikdo neodpvídá🙁
 
Hermit
15.08.24
18:58
Reg.17.7.21

Milá Jajko, zažila jsem tohle po 30ti letech a 99 % žen, co mělo podezření, bylo správných. Někdo je prostě tak senzitivní, že vyciťuje ty podprahové signály, gesta a chování, co ten druhý provádí... .tak dobře zvažte, jestli se v tom chcete "hrabat", jak jedno do toho hodíte vidle, tak už není cesty zpět. Často se i nevěrníkovi uleví, že on si vlastně nezačal, že je to vina toho, kdo se ptá. Osobně bych se pokusila s chladnou hlavou si v sobě urovnat, jak by to bylo, kdyby došlo na rozvod, abyste pak nebyla zaskočená. Tyhle krize kolem 60. roku života, jsou z valné části destruktivní a už to nikdy nejde vzít zpátky.
 



Yes or No Tarot Free Reading:
Yes or No Tarot

MeineMagie.de auf Deutsch:
MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)