English: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je neděle, 8.9.2024
Svátek slaví Mariana, zítra Daniela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je neděle, 8.9.2024
Svátek slaví Mariana, zítra Daniela.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Válka05.09.24 / Adam v Sny
Stále se opakující sen05.09.24 / JolanKo v Sny
magický rituál27.08.24 / Akbar v Kouzla a magie
tento rok som bola u vestici a..14.08.24 / anna263@live.co.uk v Praktické věštění



Važ si lidí, kteří si na tebe najdou čas ve svém nabitém programu. A miluj lidi, kteří se nikdy nepodívají do diáře, když je potřebuješ.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Můj partner bude brát náš vztah více svědomitěji. ”


Myšlenky moudrých

N. K. Krupská

Bez víry ve své schopnosti a své síly nelze podniknout žádné dílo.
Další myšlenky

Yes or No Tarot Free Reading:
Yes or No Tarot

MeineMagie.de auf Deutsch:
MeineMagie.de



zpět

Nedůvěra zničila vztah?

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Nedůvěra zničila vztah?

wojtka
04.06.24
18:39
Nereg.

IP: 109.81.120.*
Dobrý den.

Před třemi měsíci jsem v práci potkal dívku. Během pár dnů jsme se dali dohromady a vše se vyvíjelo velmi rychle. Brzy jsme si uvědomili, že jsme odlišní, já (24 let) a ona (19 let). I přesto to bylo krásné období a já v ní cítil tu největší lásku, jakou jsem kdy zažil. Věděl jsem, že mi dává věrnost, lásku a vše, co člověk potřebuje k štěstí. Samozřejmě se objevily i neshody, ale komunikací jsme je vždy dokázali vyřešit.

Hodně mi záleželo na tom abychom trávili spolu čas nebo se aspoň jen trochu viděli, a ona to měla stejně ale postupem času jsem si však všiml, že se stává čím dál žárlivější. Když jsem se chtěl sejít s kamarádem na pivo nebo jen tak ven, změnila náladu a chovala se, jako bych byl jen jejím kamarádem. To mi přišlo nefér, protože já ji v tomto nikdy neomezoval a nikdy jsem jí nic neříkal, když se sama scházela s přáteli.

Později jsem zjistil, že sleduje všechny mé kamarádky a bývalé kolegyně z práce (asi 10-15 holek), s nimiž jsem nikdy neměl kamarádský vztah.

Během vztahu jsem jí dával najevo lásku, empatii, porozumění a hlavně věrnost, protože mi na začátku vztahu řekla, že má sklony k žárlivosti a bojí se, že to zničí náš vztah.

A bohužel se to stalo. Potkal jsem kolegyni z práce s jejím přítelem a vyfotila si naše motorky. Fotku kolegyně dala na sociální sítě a za 3 hodiny mi přišla zpráva: "Doufám, že sis s ní užil jízdu."

Od té doby mi na nic neodpověděla, a opustila mě... .

Každou chvíli přemýšlím, co jsem mohl změnit co jsem udělal špatně, a pokud byste mi někdo řekli co jsem dělal špatně, budu vám nesmírně vděčný.
Moc děkuji za Váš čas
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...

Yes or No Tarot Free Reading:
Yes or No Tarot

MeineMagie.de auf Deutsch:
MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)