English: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 18.10.2024
Svátek slaví Lukáš, zítra Michaela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 18.10.2024
Svátek slaví Lukáš, zítra Michaela.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Prosím o výklad

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím o výklad

Elig
23.07.24
13:42
Reg.23.7.24

Dobrý den, moje manželství od začátku není stabilní. Jsme odlišné povahy a spíše bojujeme než dobře vycházíme. Loni jsem potkala muže, kterého si vedle sebe dokážu představit jako svého budoucího partnera. Je opak mého muže. Cítím oboustranné sympatie a ráda bych věděla, zda bude usilovat o společný vztah. Je mezi námi energie, která se dá těžko popsat. Cítím z něj spřízněnou duši. Také vím, že se v manželství trápí. Děkuji
 
Elig
24.07.24
13:32
Reg.23.7.24

23.10.1976
 
Elig
29.07.24
08:53
Reg.23.7.24

Prosím konika o výklad. Děkuji
 
Hermit
15.08.24
18:51
Reg.17.7.21

Milá tazatelko, nepíšete, kolik je vám let a jak dlouho jste vdaná. A jestli jsou tam děti. Každopádně mějte na paměti, že ten "nový" se pokaždé zdá lepší, to jsou ty zamilované brýle, na to pozor. Pokud je ženatý, to znamená "rozvést ho", resp. nějak dotlačit do rozvodu... .když se tak trápí. To je taková věčně ohraná písnička, za tím může být jen potřeba flirtu, dokázat si, že na to mám... ..Pokud v tom nejsou děti a i on to cítí podobně jako vy, že máte hodně společného, tak proč to nezkusit, ale to by musel chtít i ten druhý to dotáhnout do konce. Odlišnost povah se může vzájemně doplňovat, v čem tedy s ním bojujete? Jsou věci zásadní, jako náboženství, alkohol, drogy, gamblig, ale taky to mohou být prkotiny a vy si jen něco namlouváte, že tam, na druhém břehu řeky, je ta tráva zelenější.
 
Elig
16.08.24
08:11
Reg.23.7.24

Dobrý den,

Výše jsem uvedla datum narození. Je mi 47 let, vdaná jsem 22 let, mám 2 děti. Vyrůstám mezi muži a znám jejich triky a řeči, když se chtějí dostat ženě pod sukni. Jsem realista. Muž, na kterého jsem se ptala, si mě získal právě tím, že si nestěžuje, má mírumilovnou povahu a vše řeší v klidu a s chladnou hlavou. Dokáže se omluvit za chyby a přizná, když udělá chybu i nepatrnou. Ocení a pochválí mojí práci a přitom to není můj šéf a jeho práce do mojí nevstupuje. To, že se mu líbím, že má starosti doma a zůstává ve vztahu kvůli dítěti, vím od společného známého. Nevyhledává společnost cizích lidí, je to spíš samotář. Rozzáří se, když mě zahlédne a pokaždé, když jsem sama, zastaví se na pár vět. Často si do mě nějaká žena rýpne, že komunikuje nad rámec práce jen se mnou. Cítím, že máme hodně společného, co by obohatilo naše životy, když opustíme nefungující vztahy.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...

Yes or No Tarot Free Reading:
Yes or No Tarot

MeineMagie.de auf Deutsch:
Tarot und Horoskope

W języku polskim na:
Mojeczary.pl
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)