English: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 18.10.2024
Svátek slaví Lukáš, zítra Michaela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 18.10.2024
Svátek slaví Lukáš, zítra Michaela.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

S.O.S.

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

S.O.S.

Tereza
24.07.24
20:07
Nereg.

IP: 46.135.17.*
Ahoj, špatně jsem se zamilovala,ale moc špatně..ten člověk toho využívá, prakticky se i snaží mě zničit,chce abych trpěla,byla na dně,.. Je to Narcista.Manipuluje mnou. Nemůžu už. Myslela jsem si, že i on miluje mě,ale opak je pravdou. Trvalo mi dlouho než jsem to zjistila a připustila si to. Nechci moc čarovat,ale zblázním se z toho. Nevím co na něm pořádně miluji a vlastně i to čím mě uchvátil už není, není z toho vztahu s ním nic dobrého, hezkého.. věřila jsem, že to bude dobré a já to ustrojím,ale pomalu se kacim. Mám dobrou energii i toho drží u mě,saje jí že mě,jak limonádu, energický upír hadr. Ví jak na mě. Dlouho mapoval co mi ubližuje,co mě vytáčí,jak mi ubližovat.. NECHCI HO VE SVÉM ŽIVOTĚ PROSTĚ A NECHCI HO MILOVAT. MOC PROSÍM O COKOLI CO MI POMŮŽE.. DOPŘEDU MOC DĚKUJI ❤️ TEREZA.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...

Yes or No Tarot Free Reading:
Yes or No Tarot

MeineMagie.de auf Deutsch:
Tarot und Horoskope

W języku polskim na:
Mojeczary.pl
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)